Pomysł na biznes – franczyza #kurtosz

Jako pasjonaci kulinarnych eksperymentów i naród wyjątkowo otwarty na smakowanie, jesteśmy wyjątkowo łasi na przysmaki z kuchni międzynarodowej. #kurtosz

Ciekawość świata i pragnienie zaspokajania doznań naszych kubków smakowych sprawia, że z przyjemnością próbujemy nowości. Co ważne – coraz częściej interesuje nas smakowanie łatwo dostępne, a nie to, na które trzeba czekać w drogiej restauracji. I tu z zainteresowaniem klientów spotka się oferta dostępna w ciągach komunikacyjnych i znanych lokalizacjach w danych miastach. O czym mowa? O przyczepach gastronomicznych rzecz jasna, oferujących w sprzedaży specjały kuchni węgierskiej.

Pachną, smakują, niewiele kosztują

Image result for kurtosze

Ile razy podczas weekendowego spaceru z rodziną decydujemy się na zakup słodkiej przekąski? I to wcale nie muszą być tradycyjne gofry, których w ofercie każdego miasta znajdziemy wiele. My wychodzimy z propozycją niebanalną, ciekawą i bardzo smaczną.

W naszej ofercie wymagający klienci spragnieni kulinarnych nowości zjedzą przysmak, który przywędrował do Polski z Węgier. Mowa o kurtoszkołaczach. Ich bazę stanowi specjalnie przygotowane ciasto drożdżowe, a wypieki przyrządzić można w niemal dowolnych konfiguracjach – zarówno na słono, jak i na słodko. Bogactwo możliwości stanowi doskonałą bazę do sukcesywnie prowadzonej działalności gastronomicznej. Jakiej? O tym poniżej.

http://http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/w-cynamonie-czekoladzie-lub-ziolach-kurtoszkolacze,196564.html

Pomysł na biznes – franczyza

Profesjonalnie wyposażona przyczepa gastronomiczna z franczyzą na produkt gastronomiczny będący niszą na rynku branżowym to doskonały pomysł na start w biznesie. Innowacyjność inwestycji i niestandardowa propozycja gastronomiczna to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Tu nie można mówić o walce z konkurencją, gdyż jej zwyczajnie nie ma. Kurtoszkołacza w Polsce znaleźć można w niewielu miejscach, a sprzedaż prowadzona jest ogólnie od niedawna. Stąd też warto poznać szczegóły naszej oferty, w której oprócz dopuszczenia do sprzedaży oryginalnego przysmaku z Węgier zyskać można również możliwość sprzedaży lodów w różnorodnej postaci.

Sezonowość jest w cenie

Popyt na usługi gastronomiczne w sezonie wiosenno-letnim jest ogromny. Coraz więcej osób spędza czas poza domem, w popularnych miejscach danego miasta. Ludzie całymi rodzinami wybierają się na spacery czy spotkania towarzyskie, z myślą nie tylko o tym, by zjeść obiad poza domem, ale również by skorzystać z urozmaiconej oferty gastronomicznej dostępnej na rynku.

Popularność miejsc, w których szybko można kupić oryginalny przysmak w atrakcyjnej cenie, stale rośnie. Przyczepy gastronomiczne stają się miejscami kultowymi, które warto odwiedzać. Trend ten rośnie w siłę i zapewnia doskonałe możliwości prosperowania tym, którzy pragną spróbować swoich sił na rynku gastronomicznym. A czym jeszcze, oprócz kurtoszkołaczy, można zaskoczyć w propozycjach własnej oferty gastronomicznej?

Aby zaspokoić kubki smakowe klientów…

Franczyza w naszej firmie obejmuje możliwość sprzedaży nie tylko kurtoszkołaczy, ale również lodów. Te podawane mogą być zarówno w ciastku, jak i innych formach – wszystkie zaskoczą klientów w każdym wieku. Co ważne, skorzystanie z szerokiej oferty franczyzowej pozwala na prowadzenie działalności gastronomicznej przez cały sezon, a co za tym idzie – także na mnożenie zysków.

Dlaczego warto zaufać właśnie nam?

Czym nasza oferta różni się od podobnych firm na rynku? My naszym klientom oferujemy coś więcej, niż możliwość sprzedaży samych kurtoszkołaczy.

Doskonale wiemy, jak ważna jest wszechstronność oferty gastronomicznej, stąd też franszyzę poszerzamy o możliwość sprzedaży lodów tradycyjnych czy tak popularnych lodów włoskich.

Co ważne – przyczepy gastronomiczne dostępne u nas są już w pełni wyposażone w sprzęty gastronomiczne (także w specjalne piece) i dostosowane do wypieku kurtoszkołaczy właśnie.

Okazać się może więc, że wystarczy kupić taką przyczepę gastronomiczną, by już w najbliższym sezonie zaskoczyć wszystkich w mieście – i to zarówno turystów, jak i lokalnych mieszkańców.

Polecamy się! Właśnie z nami droga do udanego sukcesu usłana może być samymi sukcesami. Napisz do nas www.handelnakolach.pl 

Jedna odpowiedź do “Pomysł na biznes – franczyza #kurtosz”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *