Jak wyposażyć przyczepę?

Rodzaj wyposażenia uzależniony od przeznaczenia – nieprzypadkowo

Wyposażając przyczepę gastronomiczną istotny także jest jej rodzaj czy przeznaczenie. Inaczej bowiem wyglądać będzie adaptacja przyczepy pod działalność związaną z produkcją lodów, inaczej z innego rodzaju działalnością gastronomiczną. W pierwszym przypadku niezbędne jest wyposażenie przyczepy w 3-komorowy zlew, gdzie w innych przypadkach stacja sanitarno-epidemiologiczna zaakceptuje obecność jedynie zlewu 2-komorowego.

Pieniądze szczęścia nie dają?

Możliwości wyposażenia przyczepy gastronomicznej może być bardzo wiele. Tu jednak warto odpowiedzieć sobie na pytanie: jakiego rodzaju koszta są w zasięgu naszych możliwości oraz jak duży wkład finansowy planujemy włożyć w początek własnej działalności gastronomicznej. Wielu przedsiębiorców bowiem na początek przygody z własnym biznesem, woli wyposażyć przyczepę w możliwie rozsądny i mało kosztowny sposób, by wraz z sukcesami przedsiębiorstwa, stopniowo doposażyć ją w bardziej komfortowe rozwiązania.

Niewielki budżet wystarczy na start

Oczywiście komuś mogłoby się wydawać, że kwota 2500 zł za kompleksowe wyposażenie zabudowy meblowej w przyczepie gastronomicznej jest marzeniem „ściętej głowy”. Nic bardziej mylnego. Realizacje których się podejmujemy dowodzą, że wszystko jest możliwe – wystarczy tylko racjonalny dobór materiałów, solidni wykonawcy i odrobina pomysłowości. Jak to możliwe? Przy zamówieniu mebli wyprodukowanych z płyty mdf oraz laminatów, koszt zakupu całej 3,5 metrowej przyczepy może zamknąć się już w kwocie 22 000 zł, włącznie z montażem instalacji elektrycznej.Czy koszt inwestycji nie jest atrakcyjną propozycją dla wszystkich tych, którzy zawsze marzyli o rozpoczęciu przygody z gastronomią?

W naszej ofercie wymagający klienci także znajdą coś dla siebie. Oferujemy przyczepy gastronomiczne w optymalnym wyposażeniu ze stali nierdzewnej – i choć koszt wyposażenia zdecydowanie wzrasta, klienci otrzymują dożywotnią gwarancję na użytkowanie mebli wykonanych z wyjątkowo wytrzymałej stali nierdzewnej właśnie.

Dla tych zaś, którzy chcieliby trafić w prawdziwy „złoty środek” wyposażenia własnej przyczepy na kółkach, mamy również trzecią możliwość. Dzięki współpracy z nami istnieje opcja wyposażenia przyczepy w blaty ze stali nierdzewnej, wykończone szafkami stworzonymi z płyty mdf. Opcja tego typu daje klientowi możliwość zastosowania rozwiązania z górnej półki (blaty) i półki niższej – zdecydowanie mniej kosztownych płyt mdf. Całość inwestycji i koszty wyposażenia wahać się będą w zależności od liczby szafek czy długości blatów oraz tego, czy planowana przez nas działalność ma być jedno- czy dwustronna oraz od tego, jaki rodzaj sprzedaży planujemy w przyczepie właśnie. Istotne pozostaje także to, w jaki sposób chcemy obsługiwać klienta – na stojąco, siedząco, bokiem, przodem – strategia i pomysł grają pierwsze skrzypce, a o tym warto rozmawiać z nikim innym, jak z nami. Tu warto pamiętać, że podstawą udanych negocjacji biznesowych jest dialog. W naszej firmie to priorytetowy element satysfakcjonującej i owocnej współpracy na linii klient – sprzedawca.

Profesjonalizm nie od dziś jest w cenie

Pełną, kompleksową wiedzę czerpać najlepiej z fachowego źródła – jako adres z cennymi informacjami branżowymi polecamy się serdecznie. W jednym miejscu, u nas właśnie, znaleźć można nie tylko wiedzę, ale również pełne możliwości wizualizacji określonych pomysłów. Nasi klienci, korzystając z usług doradczych firmy, otrzymują także wizualizację 3D wybranych możliwości – stąd też ich pomysł na biznes zyskuje nowy, całkiem realny kształt, a marzenia mogą oczekiwać rychłej realizacji. W zasięgu możliwości bowiem, właśnie z nami, realne jest niemal wszystko!

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą, Handel na Kołach www.handelnakolach.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *